MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Karmstolar 11028060
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: intarsia karmstol karmstolar stol stolar träinläggningar
-
2041 Akvarell
Aina Larsson (f. 1935), Sverige. Stol. Signerad. B..//
Auktionen avslutas
om två veckor
17 juni kl 19:47
-
4093 Bord
+ pallar, 5 delar, Asien, lackarbete, rotting. Bre..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 20:07
-
6002 Fåtöljer
ett par, JINDRICH HALABALA, tillskriven. Tjeckien,..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 18:59
-
3420 Fåtöljer
ett par, JIÖ
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 19:36
-
3348 Fåtöljer
ett par, med fotpallar, Bruno Mathsson (1907-1988)..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 20:59
-
4099 Karmstol
1950-tal
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 20:26
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: intarsia karmstol karmstolar stol stolar träinläggningar
-
2041 Akvarell
Aina Larsson (f. 1935), Sverige. Stol. Signerad. B..//
Auktionen avslutas
om två veckor
17 juni kl 19:47 -
4093 Bord
+ pallar, 5 delar, Asien, lackarbete, rotting. Bre..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 20:07 -
6002 Fåtöljer
ett par, JINDRICH HALABALA, tillskriven. Tjeckien,..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 18:59
-
3420 Fåtöljer
ett par, JIÖ
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 19:36 -
3348 Fåtöljer
ett par, med fotpallar, Bruno Mathsson (1907-1988)..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 20:59 -
4099 Karmstol
1950-tal
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 20:26